Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó helyett van más...

Fogszabályzó helyett van más megoldás a helyzetembe?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és egy csontfogat kellene előrehúzni. Ezt éjszakival oldanák meg vagy drága pénzért átlátszóval ami állandó?

Olvastam foghídról illetve fogkoronáról, az tulajdonképpen egy műfog? Lényegesen olcsóbb lenne, már ha jó alternatíva és akkor csontfogat meg kihúznák. Szerintetek melyik a jobb megoldás? Az átlátszó fogszabályzóra pl. 400.000-es költséget láttam...


2013. nov. 2. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én 12 éves vok és az a fém fog szabin van én nagyon szeretem nem is tudom hogy válok majd megtőle de az csak 270 ezer a kerámia (az átlátszó) az meg 320 ezer
2013. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de az előttem írótól kérdezem, hogy neki sima van? Mert nekem sima állandó van (fém), és 30 ezer volt a felső.. 270.000 simára nem sok egy kicsit?
2013. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alsó felső de neked nem olyan van ami kívül nem látszik, nert az annyi?!
2013. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!