Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » érdekelne, hogy milyen jo/ross...

érdekelne, hogy milyen jo/rossz tapasztalataitok voltak állandő fogszabalyzó viselese után? Hasznalt? /nem hasznalt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:00
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hány éves lehetsz, nekem - ha jól emlékszem - 21-től 23 éves koromig volt állandó(átlátszó tappancsos, fémdrótos) fogszabályzóm alul-felül. (Most 31 vagyok.)

Az állkapcsom kopása miatt kellett alkalmazni. Előtte, hogy legyen helye a fogaimnak, 3-at kihúztak. De megérte! Nekem nem okozott komolyabb problémát, bár amikor elkezded használni, kicsit kellemetlen, de nem úgy fájt, mint a szuvas-fog-fájás, inkább sajogatott... hozzá lehet szokni.

Azóta szép rendezettek a fogaim. Cseppet sem bántam meg, hogy használnom kellett. Határozottan használt!

2009. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!