Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogíny gyulladásra milyen...

Fogíny gyulladásra milyen gyógyszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább fogorvost. Majd ő elmondja mit kell tenned. Vigyázz mert a fogaidat is elveszítheted, ha nem kezeled a problémát!
2013. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert semmiképp sem ajánlanék. Azok a vegyszeripar remekei és rövid úton teszik el az embert láb alól, még ha sokan nem is ismerik ezt el. Vannak akik arra hivatkoznak, hogy már húsz éve szednek ilyen, olyan gyógyszereket, csak arról felejtenek el beszélni, mennyi új betegséget szedtek be azóta és még hány féle vegyszerre lett szükségük a mellékhatások enyhítésére.
2013. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Parodontax fogkrém minden étkezés után) és Corsodyl öblögető. Nem gyógyszerek, de nekem több éves ínygyulladást kb 2 hét alatt rendbetettek.
2013. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Corsodyl öblögető,recept nélkül kapható.De előtte tényleg érdemes elmenni fogorvoshoz aki leszedi a fogkövet,mivel ez az ínygyulladást okozó baktériumok táptalaja.Enélkül kevésbé hatékony a gyógyszer.
2013. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az egyik fogamnál megvan duzzadva és piros az íny, nem fáj, de ránézésre nincs rajta fogkő, amelyiken van, ott egészséges az íny...
2013. nov. 17. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Cseszömörcés szájvíz vált be legjobban.
2013. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fogíny gyulladásra a vitinne-t használom, most már szerencsére csak megelőzésre
2013. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!