Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak-e még olyan fogszabályz...

Vannak-e még olyan fogszabályzók, hogy kivezetik az arcra?

Figyelt kérdés
Kb 8 mm-el kinnebb áll az egyik fogam mint a másik,de nem látszik szerencsére mert nem olyan a szájberendezésem de helyre szeretnemém hozni.Vannake olyan szabályzok ijen nagyon elferdult fognak,hogy ne vezzesék ki az arcra?
2008. júl. 12. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak.Különböző fogszabájzó van.Van olyan amit nem lehet kivenni ott az orvos beállítja hogy a te fogadnak jó legyen és kivül van.Meg van olyan is ami kivehetős.De ezzel a kivehetős fogszabájzóval lasabban megy a helyére a fogad.
2008. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan,hogy egy vasdarab kint az acra legyen fogadtva,ugy-e mar ez a fajta nem letezik?
2008. júl. 12. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemlétezik szerintem.A mai világban már kissebb fogszabájzókkal is csodákat lehet művelni.
2008. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ilyet már rég nem használnak. Nekem kb 8 éve volt fogszabályzóm, és nekem is kifelé állt a fogam elég rendesen, de szépen helyre hozta, állandó volt fenn kb 1 évig és utánna még pár hónapig éjszakai kivehetős. Ja előfordulhat hogy kihúznak néhány fogad, mert nekem azt mondta adoki azért áll ki, mert a többi kinyomja, nem férnek a fogak a számban és akkor még sehol sem voltak a bölcsességfogaim. Így már szép a fogsorom és a bölcsesség fogak is elférnek.
2008. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Múltkor a fogszabályozáson egy kissrác kapot egy ilyen arcon kívülit de szerintem nem kell állandóan hordania. Azt nemtudom hogy miért kapta.
2008. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
létezik persze, csak azoknak teszik akinek nagyon szükséges, egyik lehetséges ok az hogy nagyon nagy gond van a fogaival , a másik pedig hogy az sokkal olcsóbb, tehát potom áron megkaphatják. A suliba nállunk van egy ilyen csaj, szegény sosem jár ki szünetre, csak akkor lehet látni amikor megy suliba
2008. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziszatok! Azt szeretném megkérdezni, hogy annak akinek előreálltak a fogai mennyi idő volt míg rendbehozta a fogszabi? Illetve, hogy erre csak ragasztottatt lehet használni? Köszi szépen!!
2008. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!