Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik fogam mellett begyull...

Az egyik fogam mellett begyulladt az ínyem. Milyen gyógyszer használna rá?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy van most itthon advil, algofelx ezekre rá van írva, hogy fájdalom mellett gyulladáscsökentő hatása is van estére a célnak ez is megfelel? Mert ilynekor mást már nem tudok szerezni.
2014. jan. 3. 23:59
 1/2 anonim válasza:

Spedifen 600mg. recept nelkül kaphato. vizben kell feloldani, granulätum. idd meg gyorsan mert eleg sz.r ize van.10 db-os kiszerelesben lehet kapni, kb 1200 ft.

ilyen algoflex es tarsai nekem nem hasznältak.

de ez hat.probäld ki

2014. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyógyszer nem nagyon fog segíteni. Max tüneti kezelést érhetsz el vele. a gyulladást MINDIG a fogon maradt lepedék okozza, mert a bacik megeszik, és gyulladást okoznak. A megoldás: azon a részen még alaposabban mosd napi 2x a fogadat és az ínyedet, akkor is ha vérzik, és fáj. Fontos, h puha, vagy közepes fogkefét használj, a keményet tilos. +fogselyem vagy fogköztisztító kefe használata kötelező. Ha így nem javul 10 napon belül, akkor keresd fel a fogorvosodat, mert lehet, h fogkő is van plusszban, ami fenntartja a gyulladást. Semmilyen más házi praktika/gyógyszer/csodaszer nem fog segíteni, nekem elhiheted. Végzős fogorvostan-hallgató vagyok
2014. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!