Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogkrém és mért?

Melyik a legjobb fogkrém és mért?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg a sensodyne pronamel..és a blanx sensitív, amiót ezek vannak, nem csap a villám a fogamba, előtte alig tudtam enni dolgokat.

ha másmiatt érdekel pl fehér fogak, menj a rossmannba, vagy a tesco-ba és keresd a perl weiss-t

2008. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogorvos az Elmex fogkrémeket ajánlotta, mert elősegítik az ásványi anyagok beépülését a fogzománcba, s ezáltal nem alakul ki fogszuvasodás, ha napi2x mosol vele fogat. Nekem tökéletesen bevált. Utoljára 10éve volt lyukas fogam! :)
2008. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmex tényleg jó!
2008. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Meridol. Regenerálja a fogínyt, gyulladáscsökkentő, elősegíti az egészséges szájflóra helyreállítását. Nekem ezt ajánlotta a fogorvosom.
2008. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Én a Sunrider fogkrémét ajánlom.

2008. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
elmex
2008. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Glister

fluor helyett fluoridot tartalmaz, menthol helyett mentát, így nem léphetnek fel allergiás tünetek

elég belőle egy fél borsónyi, az is hatalmas nagyra fel tid habosodni, így sokáig kitart egy tubus

2008. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amióta Blend-A-Med-et használok, azóta nem érzékenyek a fogaim.
2010. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!