Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 5 nappal ehetek...

Foghúzás után 5 nappal ehetek tejfölt és gyümölcsös joghurtot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem fáj a fog helye, szépen gyógyul, nincs begyulladva.
2014. jan. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2014. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hetet mondott a doki.
2014. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak semmit, neten néztem utána, több helyen 1-2 napot írtak, máshol 3-4 napot, megint máshol egy hetet. Én mindenesetre nem mertem egy hétig megkockáztatni, mert én besz*ri vagyok.
2014. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem szerdán volt a foghúzás, pénteken visszamentem ellenőrzésre és akkor (is) mondta, hogy még 3 nap. Az meg ma járt le.. de sok helyen szintén 1 hetet olvastam, de általában 4-5 napot és már össze vagyok zavarodva. Bajt meg nem szeretnék magamnak ha már végre rászántam magam a foghúzásra, nem akarok kezelésekre visszajárni.
2014. jan. 27. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont már nagyon hiányzik a joghurt meg a tej, tejföl, mert általában mindennap eszem/iszom valamelyiket. Nem kívánok már semmi más kaját :/
2014. jan. 27. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, majd megőrültem tejeskávéért, de kivártam az 1 hetet. Jobb a biztonság :)
2014. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké rendben, akkor kivárom én is az egy hetet, már nem egész 2 nap :D Nagyon köszönöm a válaszokat és jó érzés, hogy valaki érti miről beszélek :)))
2014. jan. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!