Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy szuvasodó fogam,...

Van egy szuvasodó fogam, egész szép nagy lyukkal (már egyszer ki lett furva) Tegnap elmentem betömetni, gyógytömést kaptam bele, fáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
Semmi gond nem volt vele tegnap, de ma reggel arra keltem, hogy fáj (folyamatosan is, de nyomásra és hidegre sokkal jobban). Annyira, hogy enni szinte alig tudok, és csak a szám másik felében.

2014. jan. 31. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelre nem kéne fájnia. Nekem aznap fájt, mert a fúrás csak megbolygatja a fogat.
2014. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy menj vissza másnap reggel, ha gond van vele? Nekem volt hasonló esetem, akkor külön mondta a fogdokim, hogy írjak neki sms-t, ha másnap reggelre gondom van vele, vasárnap reggel is bejön és segít. Szerencsére nekem nem kellett élnem a lehetőséggel, de jó volt a tudat, hogy nem hagy magamra, ha gondom van.
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokihoz.Be van gyulladva .
2014. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!