Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feldagadt arc, el fog múlni...

Feldagadt arc, el fog múlni magától?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdett fájni a bal arcom, volt mikor a halántéknál, vagy kicsit feljebb, volt mikor az állkapcsom, vagy valamelyik fogam. 2 napja ez mind ráhúzódott egyetlen fogra (amin korona van), nagyon fájt, de már elmúlt a fájás. Tegnap este nagyon melegem lett, közben rázott a hideg, lázam nincs. Néha ráharaptam erre a koronás fogra, és ma reggelre feldagadt az arcom. Ez a dagadás le fog menni néhány nap múlva?

2014. márc. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már dagad, akkor sürgősen menj fogászatra, antibiotikum kell és utána kezelés, vagy húzás. Egy rossz fog magától nem jön helyre, egyre csak rosszabbodik és a gyulladás továbbterjed.
2014. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kihúzni...dehát ez koronás, 40.000 forint és egy hét szenvedés volt, hogy helyre rakják azt a fogat.
2014. márc. 8. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még bedurranhat... igen kellemetlen, amikor bedurran, nem kezelhette ki rendesen az orvos. Azért keserűt szarni talán nem akarsz, kapasd ki!
2014. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mentem fogorvoshoz...ilyen fájdalomtól és egy narancsfejjel a konyháig nem bírtam elmenni. Nem húzta ki, leszívták kicsit, meg nekem is kell szívogatnom ki a cuccot azokon a lyukakon keresztül amit az orvos fúrt. Pár nap még és elmúlik teljesen.


A válaszokat köszönöm, és akinek ilyen problémája van: MENJ ORVOSHOZ, MINÉL HAMARABB!!!

2014. márc. 12. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!