Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hullott mar ki valakinek...

Hullott mar ki valakinek 30eves kora korul az osszes foga?

Figyelt kérdés
Eveken keresztul verzett az ínem,aztán fogorvost cseréltem,de már nagyon sokat romlottak a fogaim, az inem visszahuzodott.A gyulladas elmult,de most pedig elkezdett lógni a két elso felso fogam es a tobbi is nagyon erzekeny.Nagyon meg vagyok ijedve,nem tudom fel lehet-e erre keszulni lelkileg ilyen fiatalon.
2014. márc. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy erre semmikor nem lehet lelkileg felkészülni. Hidd el, ugyanolyan rosszul esne 50 évesen is. Nekem nem hullott ki, parodontologushoz kerültem időben és sorozatos műtétekkel kicsit sikerült elodázni a dolgot. De pár fogamat nekem is ki kellett húzni azért, hogy ne terjedjen rá a többi foggyökérre a gyulladás. A fogorvosok az ínygyulladást nem nagyon akarják kezelni, nem tudom miért, próbálj keresni egy parodontologust.
2014. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi az a kicsit elodázni?Évek?Hány?Fájdalmasak és költségesek a műtétek?
2014. márc. 20. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
10 évvel sikerült elodázni, illetve még maradtak meg saját fogaim, így 13 év után is (20db), amik akkor mozogtak és mostanra stabilizálódtak. A műtét költséges volt és fájdalmas is, de több műtét volt, aminek így megoszlottak a költségei, nem szeretném egyben összeszámolni, mert lehet, hogy félmilliót is kitenne mindennel együtt.
2014. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!