Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen büdös a szám reggel ébredéskor? Lehet, hogy vmi bajom van?

Figyelt kérdés
Ha én együtt szeretnék aludni a barátommal,akkor vmit tennem kell!Mindig rendszeresen mosok fogat,de reggel ha felkelek (nagyon)kellemetlen íz van a számba:S Lehet hogy valami bajom van,vagy mit tegyek?
2008. júl. 24. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Lehet, hogy a barátodnak is :) Nem lehet mást tenni csak az ágy mellé készítesz rágót vagy tictacot, h reggel is friss legyen a lehelleted.
2008. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint minden embernek büdös a szája reggel. Legalábbis akivel eddig volt alkalmam együtt aludni, azoknak mindnek.
2008. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és akinek napközbe is? :S olvastam itt vhol hogy sok folyadék,zöldség,gyümölcs?

Inni tényleg elfelejtek vhogy..vtam már párszor kiszáradva..

2008. júl. 24. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Orbit rágó.
2008. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ébredés után azonnal fogmosással kezdek, és a félórával későbbi reggeliig simán kitart
2008. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek, altalaban mindenkinek szajszaga van ebredeskor es kellemetlen izt erez. De ha ez erosebb akkor talan tenyleg lehet valami problema. Esetleg lehet rossz fogad, verzik a foginy es az okozza.
2008. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Három problémára tudok gondolni:

1. Valamelyik fogad rossz, és az ételmaradékot nem tudod rendesen kimosni. Ebben az esetben a pangó ételmaradék okozza a rossz lehelletet. Ez veszélyes is lehet. Ebben az esetben feltétlenül menj el fogorvoshoz.

2. Gyomor probléma is állhat a háttárben. Nincs túl sok savad? Nem fáj a gyomrod rendszeresen?

3. Fogíny sorvadás. Nem érzékeny a fogínyed? Szokott vérezni? Ha ez az eset, tudok ajánlani egy nagyon jó gyógynövény termékcsaládot, aminek van egy balzsama is, ami nem csak a fogínyre jó, de a rossz lehellet problémáját is megoldja.

2008. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!De fogmosáskor mindig vérzik az ínyem,milyen gyógynövényt tudnál ajánlani???

Különben nincs savam...És rossz fogam se..tudtommal.

2008. júl. 30. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogínyvérzésre jó a zályatea-öblögetés, vagy citromos vízzel öblögethetsz és szedj sok c-vitamint akár 1000 mg-ot egy nap. Egyébként lehet hogy semmi baja nincs az ínyednek csak nagyon erősen nyomod rá a fogkefét amikor megmosod. Igazából gyengéden kell, körkörösen inkább dörzsölni mint rányomni.
2008. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vagyok a hatodik válasz írója.

Ha vérzik a fogínyed, akkor nagy valószínűséggel avval van a baj, az okozza a rossz lehelletet.

Érdemes foglalkozni vele, mert hosszú távon nagyobb gondokat is okozhat. A például fogaid hamarabb kihullhatnak.

Érdemes fogkrémet váltani. Sajnos az igazán jó minőségű fogkrémek drágák, de erre a problémára azok jók. Én a Sunrider fogkrémet tudom ajánlani, nagyon jó tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban, de persze más fogkrémek is vannak, amik jók, de azok szintén ilyen árban vannak.

Ugyan ennek a cégnek van egy gyógyövény olaja. Ezzel érdemes dörzsőlni, masszírozni a fogínyt. Ha nincs mindig időd masszírozni, akkor olyankor öblögess vele. A rossz lehelletet is el fogja tüntetni.

2008. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!