Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabit akarok, mert sztem...

Fogszabit akarok, mert sztem az cuki meg szexy. De a szüleim aztmondják bediliztem. Hogy vegyem rá őket? Egy kicsit tényleg ferdék a fogaim szal elvileg lehetne is.14f

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
nem megsérteni akarlak,de most komolyan,de azért akarsz fogszabályzót,hogy menő legyél és csini?Na ne...Egyébként tudod mennyibe krül egy olyan?És szerintem ha nincs rá szükség simán elronthatja a fogaidat
2014. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egy lánynak még cuki meg sexy de egy fiú hogy mondhatja ezt egy fogszabályzóra besírok :DD::D:DD::DD:D
2014. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szóval lehet hogy nem ártana sem mert kicsit rosszak a fogaim, vagyis még belefér, kategória, de van rés közöttük egy kicsi, néhány helyen szal sztem sim,án betennék. és amúgy most mert fiú vok nem mondhatom?:D sm meg biszex vagyok. vagyis félig lányos.
2014. márc. 29. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy újabb rossz köcsögöt termelt ki ez a fene nagy balliberális szívárványszínű, gennyedző fekély.
2014. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
14 éves és biszex? Erre már nem tudom mit mondjak, csak közelében voltál már egyáltalán? Bár mondhatom, hogy nem lepődtem meg a " fogszabit " " cuki " és a " szexy " szavak után egy fiútól...
2014. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha zavar, akkor kérd meg a szüleidet, hogy legalább nézessétek meg fogszabályzó szakorvossal. Az állapotfelmérés általában ingyenes, és ha jól tudom 16 éves kor alatt van állami támogatás fogszabályozásra.
2014. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltunk dokinál, azt mondta határeset, és most nyúzom a szüleimet, de úgy tűnik hogy sikerült :D és megkapooom :P
2014. ápr. 1. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
... Erre most mit lehet mondani?
2014. ápr. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pippantsd le apád, biztos megengedi akkor.
2016. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!