Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 év állandó fogszabályzó...

3 év állandó fogszabályzó után maradt rés lehetséges? El lehet tüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Állami támogatott fogszabályzóm volt fent 3 évig ( mély harapás) és most vették le végre miközben már 2 évvel ezelőtt is ígérték leveszik. A fogaim szépek voltak mivel már 10 éves korom óta éjszakait használok ( 4 évvel az állandó előtt kaptam) csak a harapásom kellett korrigálni és pár rést a fogam közt.

A probléma pedig az lenne, hogy maradt egy rés a metsző és oldalsó metszőfogam között bal oldalt, ami nagyon zavar mivel szembetűnő... Mondtam az orvosnak mire azt mondta hogy az alsó fogam ér hozzá és tolja el, és hogy nem tudja megcsinálni majd fogpótlás kell... nem tudálékoskodtam, mert ő az orvos, de nagyon zavar, nincs 30 000ft-m erre az egy kis résre, volt rajtam fogszabályozó alul- felül nem tudta volna megoldani mint a többi helyen? :O Valószínű már csak le akart zárni mert én nem érzem hogy nyomná az alsó ha pedig igen nem azért volt rajtam hogy korrigálják? :/

Alul pedig azt mondta ki kell húzni egy fogat mielőtt felteszi viszont aztán azt mondta még sem szükséges... most pedig az egyik kicsit hátrébb van mint a többi ami szép sorban, én pedig már túl aggódom a dolgot és arra gondolok össze fognak torlódni.


Szükséges a fogpótlás? nem lehet éjszakaival vagy valami olcsóbb módszerrel megoldani? Sajnálom de nem értek hozzá és nagyon zavar az a rés. Köszi :)



#fogpótlás #rés #fog. fogszabályzó
2014. ápr. 9. 23:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!