Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes elmenni úgy a fogorvos...

Érdemes elmenni úgy a fogorvoshoz, hogy még soha nem voltam, de nincs semmi panaszom? Nem fog hülyének nézni minek megyek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és még életembe nem voltam fogorvosnál, de úgy gondolom nem ártana elmenni.

Mit fog csinálni? Milyen a fogorvosnál?


2014. ápr. 10. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
De igen, hülyének fog nézni, még pedig azért, mert elég nagy szégyen, hogy 30 évesen jutsz el életedben először fogorvoshoz, mikor egészen kisgyermekkortól kezdve kéne járni félévente ellenőrzésre! Ha valami fáj, akkor már baj van. Akkor már csak kellemetlenségekre számíthatsz. Ezért nem megyûnk akkor, mikor már a falat kaparjuk, hanem eljárunk rendszeresen, ha valami megindult ,azt időben el lehet kapni, külösösebb beavatkozás nélkül. Belenéz a szádba, valszeg fogkövet fog leszedni, de persze ez így nem megállapítható, s ha nincs is panasz, találhat ott olyan jellegû elváltozásokat, amelyeket kezelni kell.
2014. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es

Hát nem tudom, tesóm volt múltkor sztk-ba. Semmi panasza nem volt csak ellenőriztetett.

Doki kérdezte, hogy panasz, mondta, hogy semmi, erre csak a pofákat vágta.....

2014. ápr. 10. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó neked,hogy még nem volt panaszod! Nem fog hülyének nézni, de érdemes elmenni ,mert lehet,hogy ő lát olyat amit te nem. Én pl terhesség előtt megcsináltattam az összes fogamat, majd szülés elmentem ellenőrzésre, hát 9 lyukas fogam volt, azt hittem nem hallok jól. Volt ami egész pici volt, de meg kell csináltatni őket amíg nem okoznak panaszt!
2014. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!