Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályozó felrakása?

Fáj a fogszabályozó felrakása?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nekem nem sokára lesz fogszabiim,dde félek h fáj!Igaz az h fáj ha huznak rajta,és a fogtömés az fáj?köszi előre is a válaszokat!
2009. dec. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az fáj, ha húznak rajta. A felrakása nem fáj, a fogtömésről meg nem tudok nyilatkozni.
2009. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nemtudom,hogy fáj-e de a barátnőm mondta,hogy 1,5 v. 2 óra a felrakása!
2009. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nem volt fogszabályzóm, de hugomnak volt. ha húznak rajta, az fáj.

a fogtömés , mivel fúrnak is kicsit az fájhat. hugom nem kér szurit ilyenkor. (juj) ha kapsz, nem fáj,

(de ha egy ideget ér az hirtelen nagyon fáj)

de mindenképp megéri. én kerültem a fogorvost. és rosszak a fogaim.

és még valami: egy tinilánynak szexy a fogszabályzó.

2009. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi szépen a válaszokat!!!!:)
2009. dec. 31. 12:13
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a fogtömés az nem fáj nekem már sokszor tömték a fogamat a fogszabályozásról azt hallottam hogy csak ha megúzzák az fáj de az is csak egy kicsit az osztálytársamtól tudom.
2010. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogtömés csak akkor fáj ha valamelyik első fogat kell tömni, amúgy nem igazán, inkább csak kellemetlen. Elsőkhöz általában kérés nélkül adnak szurit is...

A fogszabályzásra se azt mondanám hogy fáj... amíg rakják fel, vagy meghúzzák, az egyáltalán nem fáj, inkább csak feszítő, kellemetlen érzés, aztán pár órával később kezd el nyilalni, és pár napig bizony fáj a rágás. Szokj rá a folyékony ételekre :) Nekem volt hogy három napig joghurton éltem, azóta nem igazán szeretem! :D Amúgy ezt is ki lehet bírni. Ha minden igaz kérdezni fogja a fogorvos hogy írjon-e valamilyen fájdalomcsillapítót, de ha nem, akkor is megteszi egy aspirin. Én első nap azt vettem be, és joghurt hegyek, második nap már sosem kellett fájdalom csillapító. Kell húzni hozzá fogad? Mert ha nem akkor valószínű nem lesz ilyen kegyetlen, nekem kellett kettőt is, néha igencsak átkoztam magam hogy belekezdtem :)

2010. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!