Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon ciki ilyen szintű...

Nagyon ciki ilyen szintű fogazattal egy előkelő esztétika fogászaton megjelenni? Mit fog szólni a fogorvos, kezeli fognak azért a fogászaton?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom elhanyagoltam a fogaimat, borzasztó rosszak kb ilyen. Nagyon félek a fogdokitól, ezért nem mentem. Egy jó esztétika fogászatra akarok menni. De képeket néztem ilyen nagyon minimális beavatkozásokra járkálnak oda gyönyörű fogakkal. pl fogköz megszüntetés meg ilyen agyament baromságok miatt.


2014. jún. 24. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül is az esztétikai fogászatnak ez a lényege, hogy minél csúnyábból minél szebbet készítsenek. Nyilván a saját hirdetésüket szép fogakkal fogják telerakni, a borotva reklámokban is szőrtelen lábat szőrtelenítenek :) Nagyon jól teszed, hogy elmész.
2014. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nocsak,egy Meth-száj...
2014. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Atyaég... Hát jobb később, mint soha. Remélem, pénzed van, rengeteg, mert ez egy vagyon lesz. De megéri. A rossz fogaktól ezer más betegséged is lehet, a gyulladások miatt.

A képtől meg frankón megijedtem, szerintem ettől fogok rosszat álmodni.

2014. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ciki. Pont ugyanannyira, mint amennyire bárhova máshova elmenni ciki velük.

A különbség annyi, hogy ide elég néhány alkalommal elmenned, és utána már sehol nem lesz ciki.

2014. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem is ilyen sok szuvasodás van sajnos. Barátnővel nem volt gond, mert mindig megszerettek csinos nők is, csak a munkám miatt kéne.
2014. jún. 24. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten elrohadt ínnyel szerintem kivehetős fogsorra számíthatsz, mert már nem lesz hova felépíteni az új fogakat. Kezelni fognak, persze, te vagy a beteg, belőled élnek.
2014. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Voltál már fogorvosnál?

Mennyit kért érte?

2014. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!