Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes elektromos fogkefét...

Érdemes elektromos fogkefét venni, vagy jó a hagyományos is?

Figyelt kérdés
30ezer ft gondoltam hogy veszek elektromos fogkefét, olvastam róla hogy a fogkövet is hatékonyan is eltávolítja, illetve valamennyire fehéríti is fogat a hatékony fejek segítségével...hát így hosszútávra terveznék, szóval ilyen árban melyiket ajánlanátok illetve inkább lebeszélnétek róla?
2014. júl. 6. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem távolítja el a fogkövet

Nekem jó a kézi is

2014. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Az e-fogkefében is cserélgetni kell a kefe fejet

időnként (az is pénzbe kerül) Az ember ugyanott tart, mint a hagyományossal

2014. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De ebből miért kell vagy-vagy kérdést csinálni?


egyik is, másik is


pl. reggel moshatsz fogat elektromossal, este simával


mindkettőnek megvan a maga előnye, így ötvözöd a kettőt és kész

2014. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elektromos fogkefét használok, és nagyon bevált! Ha belegondolsz, mennyivel több mozdulatot képes megtenni egy elektromos fogkefe egy manuálishoz hasonlítva, akkor szerintem egyértelmű, melyiket érdemesebb használni.

Én 5000 forintért vettem az enyémet, és ebayről lehet rendelni 20 db fogkefefejet összesen 3400 forintért...ha évente 6x cseréled a fejeket, akkor ez évi 1020, havi 85 forintra jön ki...azért így már kicsit kedvezőbb.

2014. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem Oral B sensitive clean fogkefém van, de van fogfehérítős jellegű is, ugyanebben az árban, bár nekem ez is fehérítette a fogaimat, pusztán a hatékonyabb tisztítás miatt.
2014. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pénztárca függő

Én jól elvagyok a hagyományos fogkefékkel egyelőre

2014. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert pénztárcafüggő, kéne elektromos fogkefét használni...sokkal jobb a tisztítóhatása, ezáltal a szuvasodás veszélyét és az ínyproblémákat a minimálisra csökkenti, tehát a fogorvosi kezelés költségét is redukálja...nagyban kell gondolkozni.
2014. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nah akkor elektromos fogkefe lesz, elvégre 21. század van, és gyorsabban megtudom mosni a fogamat vazze mekkora király leszek! Köszi a válaszokat, mentek a zöld értékelések!
2014. júl. 6. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Na milyet vettél, bevált?
2014. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bevált szerintme, mert érzem hogy alaposabban megmossa a fogamat! Azóta vettem rá fogkő tisztítót ami még jobban tisztít.

Nem drágát,Oral-B D16.513 12ezer ft, de a drágábbiktól nem sokban tér el, ua. tudja csak extrák nélkül amik nekem feleslegesek!:D

2014. aug. 16. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!