Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már beszedtem az egész antibio...

Már beszedtem az egész antibiotikumot amit felírt a doki de, nem vitte le a gyulladást mert eléggé fáj ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden voltam azt mondta gyökérkezelés szükséges, lezsibasztotta a fél arcom de amikor az ideget húzogatta ki az baromira fájt, azt mondta rak be gyógyszeres tömést és ír fel antibiotikumot, hogy lemennynen a gyulladás utána 2 napig okés volt de pénteken megint elkezdett fájni, holnap lemegyek de fogalmam sincs mit csinál majd nem lenne érdemesebb kihúzatni ? (amúgy szép nagy fog eléggé egybe van csak qrvára fáj...)

2014. aug. 24. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne húzasd ki! Még várj vele, hátha elmúlik a gyulladás.

A fogainkért a végsőkig tűrni kell, hisz újakat nem kapunk helyettük. max porcelánból.

2014. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszeres tömés és az antibiotikum csak ideiglenes megoldás. Az eredeti terv, vagyis a gyökértömés még mindig él (ez biztos), ehhez kellett hogy adjon időpontot (vagy telefonszámot hogy 1-2 hét múlva felhívd).

A megmenthető fog kihúzása a fogorvosi etika ellen szól, ilyet igazi szakember nem csinál.

2014. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
adott időpontot jövő hét csütörtök, de ha ez elött lemegyek mert fáj mit tud csinálni ?
2014. aug. 24. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszert cserél a gyökérben, más antibiotikumot ír fel. Több megoldás is van, de a fogadról ne mondj le olyan könnyen.
2014. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!