Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Cirkónium koronával tapasztala...

Cirkónium koronával tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek már van,használhatóság és esztétikum szempontjából tényleg jobb mint a sima kerámia korona?
2014. szept. 25. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az van és minden szempontból tökéletesen elégedett vagyok vele. Fel se tűnik hogy nem a saját fogam :)


Nem tudom mennyivel jobb mint a sima kerámia, mert olyanom még sose volt.

2014. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezért kérdezek mert egyikkel sincs tapasztalatom, viszont kerámiát meg műanyagot láttam már másokon és akármilyen szépen csinálták meg, mindig látszott melyik fogon van..Gondoltam, ha már belevágok és úgyis sokba kerül akkor már legyen szép is. Bár tartósság szempontjából nem nagyon lesz tapasztalat mert elég új dolog.

És rendesen tudsz vele harapni meg minden? Nem fura érzés hogy van valami a fogadon?Biztos meg lehet szokni..

2014. szept. 25. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem art tudni, hogy a cirkonium korona annyira kemeny, hogy nem lehet furoval atvagni...meg massal se, ezert ha gond van vele, nem lehet eltavolitani (csak foggal egyutt...). Esztetikailag viszont mindenkepp elonyosebb a femkeramianal
2014. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második, kérlek ne írj ostobaságokat. A cirkon koronát is lehet cserélni, sőt, 10-15 év múlva kell is.. Kicsit vicces lenne, ha csak foggal együtt jönne ki :D (Anyámnak már a 3. kör koronája van, az utolsó kettő cirkon volt, de a saját foga alatta megvan, hiszen akkor mire tennék rá a következő koronát?)


Kérdező, az első két - három hét fura volt, de mostmár teljesen megszoktam, nincs fele bajom.

2014. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a látványt is szokni kell, vagy az tényleg szép? :)
2014. szept. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!