Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fém fogszab...

Mennyibe kerül egy fém fogszabályzó egy 16 évesnek a Pestlőrinci SZTK-ban? (Dr. Lénárt Orsolya a kezelőorvos. Esetleg vele kapcs. Tapasztalatok? )

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
15-20000 ft körül. ez alul-felül.
2010. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ez mikori adat? /márc.-ban megyek felrakatni, várólistán vagyok/
2010. jan. 23. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló által írt árkategória ma már nem igazán állja meg a helyét. Márciusban már felrakatni mész és még az árát sem tudod? Mindenképpen hívd fel őket, és kérdezz rá pontosan! A kedvezményekkel mostanában valamit nagyon megvariáltak, illetve a támogatással, így fontos lenne utánajárnod, mert azért mégsem mindegy, hogy 40 vagy 200 ezer... Nekem 21 ezer volt/ sín, akkor még járt rá a tb támogatás, 16 voltam én is.
2010. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem 2 évvel ezelőtt rakták fel, olcsóbb volt, h nem töltöttem be a 18. évem. Nem fog 200 ezerbe kerülni egy sima fogszabi, azok a drágák, amik átlátszósak.
2010. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy milyen fogszabit kapok, de elvileg csak résZárás miatt kell. Ezért gondoltam, hogy az éjszakai nem elég. Ja, meg mélyharapásom van. És nem mondott kb. árat a doktornő. Március elején megyek panoráma és teleröntgenre. És nagyon köszi a válaszokat! (am: első és otolsó! Te Lénárt Doktornőhöz jártál? Ha igen, akkor tudsz tapasztalatokról beszámolni? Köszi előre is)
2010. jan. 26. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és az alul-felül az most az összesen 15-20 volt neked? Vagy külön-külön?:P
2010. jan. 26. 16:47
 7/10 Doruss ***** válasza:
100%
Nekem alul felül sima fém van, 50ezerbe került valami gumi éjszakaival együtt. Am ajánlom azt az orvost, nagyon ért hozzá, jól csinálja.
2010. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahamm :) És az a gumi éjszakai az milyen?
2010. jan. 27. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 40 ezer lett volna, de végül magánorvoshoz mentünk.

Csak egy észrevétel: nem tudom, hogy nálatok hogy van, de nálunk a panoráma és teleröntgen után még nem rakják fel azonnal, hanem akkor adnak egy csekket, amit be kell fizetned, majd kb. 3 hónap múlva mehetsz lenyomatvételre, és majd még aztán megint kapsz egy új időpontot (újabb kb. 3 hónap), amikor végre ragasztanak.

2010. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, nekünk a dokihoz márc. huszonakárhanyadikára van időpontunk.. Előtte két héttel kell megcsinálni a röntgeneket. Elvileg mi már akkor lenyomatvételre megyünk, de a fene tudja ma már :D
2010. jan. 31. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!