Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajakherpeszt hogyan kell a...

Ajakherpeszt hogyan kell a leggyorsabban eltüntetni?

Figyelt kérdés
Hello nagy gondban vagyok mert 3 nap mulva mennék buliba barátnőmmel barátokkal ... és nagyon szeretném hogy Szerdáig elmuljon hiába kenem krémmel semmit nem ér most alakult ki de azt szeretném hogy Szerdára teljesen elmuljon mit tehetek?
2008. aug. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kamillateával szoktam borogatni, valamint sokan esküsznek a fokhagymára is (szétpréseled és annak a "levével") ,vagy valami ilyesmit hallottam, ja és a krémek tényleg nem érnek semmit sem, mégis elég drágák...
2008. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi szépen és van esélyem hogy Keddre teljesen eltüntessem ? nagyon fontos lenne
2008. aug. 17. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedben még szerda van :)


Hát nem sok esélyt látok, de ha nem múlik el akkor is el lehet tüntetni, hogy ne látsszon... (gondolok itt egy kis púderre vagy én pl pattanástalanítóval szoktam, ilyen barnás színű, tehát nem is látni, hogy ott van valami)

2008. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen igazábol Szerdára kellene de jobban örülnék ha már Keddre is eltudnám ...:) köszi szépen a választ majd valahogy hátha megoldom a borogatás sokat segített...
2008. aug. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!