Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert mozog a fogam? A felső...

Miert mozog a fogam? A felső fogsoromon szinte az összes fog mozog miért? Mit tegyek hogy ne nozogjon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosd rendesen, rágjál sokat. Gondolj a nyúlra!
2015. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

LACALUT Aktiv, fogkrémet használj az sokat javít a helyzeten. Aztán vegyél mák olajat és abból igyál naponta 1 - 2 teáskanálnyit.

Miért mozog a fogad ? valószínűleg a fog íny sorvadás miatt.

De menjél el egy fogorvoshoz is , ő mondjon véleményt ne én aki nem vagyok orvos.

2015. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mozgott egy beteg lyukas fogam és a mellette lévőek is, egyik az be is gyulladt olyan durván hogy gyökérkezelésen esett át, szerencsére az

óta nincs baj vele, a mozgó fogam ami lyukas is azt betömte az orvos és 2 hét után megnézte hogy mozog-e, de mivel a tömés után javult a helyzet így nem húzta ki, de mondta hogy fogágy betegségre tippelt mivel fájt is, körülötte leszedte a fogkövet mert a fogkő ínysorvadáshoz vezet idővel az meg fogágy betegségre az ínyem ott valamit sorvadt de mondta hogy még nem vészes, mondta hogy öblögessek listerine szájvízzel hogy összehúzza mert mondta hogy ha lehet kerüljük a felesleges beavatkozásokat mivel különös problémám nem volt vele így belefért a kísérletezgetés. Az szépen rendbe rázta, fél évente járok szűrésre meg leszedi a fogkövemet akkor ha már úgy is ott vagyok és mondta hogy ezt ha rendesen csinálom hogy fél évente elnézek hozzá vagy legrosszabb esetben 8-10 havonta akkor elég sokáig megmaradnak a fogaim.

2015. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!