Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzómat levették pár...

Fogszabályzómat levették pár hónapja, azóta éjszakait kell hordanom. Ritkán hordtam, gondoltam csak nem megy vissza, de picit visszament.!?

Figyelt kérdés
A fogorvosom megnézte, mondta, hogy visszament kicsit. Most elkezdem hordani minden éjjelre, viszont a véleményetekre vagyok kíváncsi: Ha tegyük fel egyáltalán nem hordanám, mennyire menne vissza fél év után?
2015. jan. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Csupán ismerős tapasztalatából tudok nyilatkozni. Neki is más csak éjszakait kellett hordania, azaz kellett volna és szépen lassan 2-3 év alatt szinte teljesen visszaálltak neki. Tehát így lebontva 6 hónapra passz, de az tuti hogy ha nem figyelsz rá vagy kezdheted elölről szinte vagy szabályzás előtti állapotot kapod vissza.


Remélem segített.

2015. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hulye.vagy válasza:
Nekem is van ejszakai fogszabalyzom. En minden este hordom a biztonsag kedveert, nehogy ujra allandot kelljen felrakatnom egy csomo penzert(nekem porcelan volt) es nem akarok megint szenvedni az allandoval. Amugy az h mennyire megy vissza, attol fugg h mennyire durvan volt eldeformalodva a fogsorod. Szerintem ne kockaztass, hordjad!:)
2015. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtutibb a ragasztott fix retainer, az tuti nem engedi visszamászni a fogaid és csak egészen picit érezhető, hamar meg lehet szokni. Ha már vagyonokat ráköltenék a fogaim rendbetételére tuti nem rizikóznám meg, hogy pocsékba menjen a rászánt idő és pénz. Ha azt nézed, hogy max 6-8 órát alszol egy éjjel akkor a nap többi részén vándorolhatnak a fogaid simán. Nem jó buli.
2015. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 nap után sem kezdenek el visszamászni... orvostól tudom. bár attól függ milyenek a fogaid, ha sokat kellett rajta húzni lehet neked visszamennek.
2015. febr. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!