Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a legjobb gyulladáscsökkent...

Mi a legjobb gyulladáscsökkentő foghúzás után?

Figyelt kérdés
Lázas vagyok, és úgy érzem magas a vérnyomásom is, fáj a fejem nagyon.
2010. márc. 3. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
dalacin, de az vényköteles, ha tudsz irass fel, addig meg szedd azt, ami van otthon.
2010. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Dalacin nem gyulladáscsökkentő,hanem egy erős antibiotikum! Cataflamot szoktak adni gyulladásra, ez elég jó.
2010. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
a dalacin az pont, hogy gyulladáscsökkentő is, nekem is azt írta fel, és hatott.
2010. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A Dalacin antibiotikum, ami a baktériumok bizonyos fajtáit elöli. Ezért bakteriális fertőzésekben alkalmazzák, mint például alsó légúti (hörghurut, tüdőgyulladás, tüdőtályog, gennyes mellűri folyadék) és felső légúti fertőzések (mandulagyulladás, garatgyulladás, melléküreg gyulladás, középfülgyulladás), hasi, nőgyógyászati fertőzések, bőr-, fog-, és csontfertőzések.

Alkalmazzák még maláriában; AIDS betegek tüdőgyulladásának, ill. agyvelőgyulladásának kezelésében; fej, ill. nyaki műtétek esetében. "

[link]

2010. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát úgy csökkenti a gyulladást,hogy megüli a gyulladást előidéző baktériumokat. Nem gyulladáscsökkentő. Antibiotikum, ezért csak az orvos által meghatározott dózisban és ideig szabad szedni. Az otthon talált maradék Dalacint (amit valaki igen sajnálatos módon nem szedett be mind) ki kell dobni!
2010. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, ezen ne vesszünk össze:)
2010. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet nem gyulladáscsökkentő, de nekem tényleg torokgyulladásra szokták felírni, szal közvetlenül baktériumölő, dek özvetve szünteti meg a gyulladást, csak lehet nem az én fogamról :(

hát fájdalomcsillapító nem elég, ami lázcsillapító az már eleve gyulladáscsökkentő is feltételezem, hisz eleve a láz a gyulladás miatt alakul ki, ahogy az én magas vérnyomásom és fejfájásom is.


a Cataflam ra eddig azt hittem csak erős fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentéséről még nem hallottam...


bár utánanézek neten

2010. márc. 4. 21:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!