Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás helyett cirkon...

Fogszabályozás helyett cirkon híd (korona) : FOTÓVAL! Érdemes? Lányok?

Figyelt kérdés

A 6 db felső metsző+szemfogaimról lenne szó, amik elég összevissza állnak és nem szeretnék huszonévesen 2-3 éven át fogszabit hordani ami feltűnő, lassan és nehezen tisztítható.

Lecsiszolnák mindet és tennének rá cirkon hidat kb 250 ezer Ft


KÉP:

[link]


2015. júl. 31. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na figy, a Gyorsfogszabályzást 1 helyen csinálják Magyarországon, ez pedig a Da Vinci Dent ( [link] ) Budán. Ők csak a frontfogazattal foglalkoznak, mert ez a technológia nem tudja a szem fogon túli fogakat mozgatni. Tehát pont azokat a fogakat szabályozzák amikkel neked is problémád van. Én is náluk csináltattam és tényleg kevesebb mint 4 hónap alatt megvolt mindennel együtt.


De! és nagyon DE! el kell h mondjam h megbántam mert utólag úgy látom h a hagyományos fogszabályzást kellett volna választani, mert EGYÁLTALÁN NEM GÁZ, pedig én is azt gondoltam h ciki, de nem az! És semelyik életkorban sem az, ez egy nagy ökörség, sajnos én is későn jöttem rá és ezért sok pénzt fizettem. Ma már a hagyományos a többihez képest viccesen olcsó eljárást választanám.


És még 1 gondolat a fogak lecsiszoláshoz, mert ezt legutóbb elfelejtettem: azt tudod h ha lecsiszolják a fogaid akkor azok a korona alatt azért pár év (v évtized) alatt szépen elrohadnak és aztán nem lesznek elől fogaid? Örök életedre megbánod és szenvedni fog amíg élsz, rakathatsz be hidat v műfogakat milliókért v járhatsz protkóba és bármelyiket is választod szenvedni fogsz és vagy eszméletlen drága lesz v undorító, tényleg azt akarod magadnak hosszútávon ? Ráadásul úgy h igazából egy téves képzet miatt (miszerint ciki a fogszabi).. Gondolkozzál már...

2016. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hat egészséges fogat én semmiképp sem tennék tönkre a helyedben, szerintem eleve nem teljesen OK, ha ezt egy fogorvos bevállalja esztétikai okokból.


Esetleg egyet bevállalnék, a bal felső egyes az, ami durván ferde, a többi nem olyan gáz, ha azt az egyet szimmetrikusra tudnák alakítani a párjával egy koronával, akkor azt még lehet, hogy bevállalnám, már az nagyon sokat javítana az összképen. Mondjuk nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez egyáltalán lehetséges.


De alapvetően én is inkább a szabályozás pártján lennék.

2016. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, kedves Kérdező, de azért huszonévesen elég meredek volt az a kijelentés, hogy barátnő nélkül minek éljek... Ennyi idősen ne ezzel legyél elfoglalva, inkább most adj magadra, hisz előtted az élet. Csináltass fogszabályzót és légy türelmes, hidd el, hogy sokkal jobban megéri majd a végeredmény.
2016. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor addig gondolkodik valamin, amíg rájön, már régen túl lenne valamin, ha az aggódás elején elindította volna a változást.
2016. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!