Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért marad büdös a lehelletem...

Miért marad büdös a lehelletem fogmosás után is?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy nem záródik jól a gyomorszád és a gyomor szagodat érzed, vagy fogkövednek van rossz szaga vagy egyik lyukas fogad amit lehet így nem érzel de előfordulhat hogy a rohadása ad ilyen szagot. Nekem is volt lyukas fogam 5 évig hanyagoltam sajnos és mindig volt szaga hiába mostam, még a barátnőm is sokszor megjegyezte hogy nézessem meg mert szerinte attól büdös a szám. Amikor elkezdett fájni elmentem dokihoz aki szintén mondta hogy attól büdös is lehet meg ugye a fogkövemmel is illene kezdeni valamit. Akkor megcsináltattam a fogaimat 2 tömés illetve talált még egy rossz fogat amibe pici lyuk volt de olyan mély hogy gyökérkezelést javasolt amit vállaltam is, utána leszedettem a fogkövet és azóta nincs száj szagom. Anyukám fogai borzalmasan rosszak voltak nagyon büdös volt a szája de nem szóltunk neki mert sértődékeny erre. Amikor rávette magát és megcsináltatta a fogait nem volt már száj szaga. De a barátnőm öccsének viszont gyomorszáj problémák miatt vltak hasonló gondjai.
2015. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oka lehet reflux v diabetesz is.
2015. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!