Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok! Miért van az,...

Fogszabisok! Miért van az, hogy az egyik fogamra elől dróttal rögzítették az ívet, míg a többire gumival? TÖBB KÉRDÉS! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Illetve másik kérdés: Én nem tudok harapni. 7 hónapja van fent a fogszabályzó, de a rágó fogaimon kívül egyikkel sem tudok harapni, csak ott, oldalt. Valaki esetleg van/volt hasonló cipőben? Tudniillik, nekem az első fogaimat nyomták hátra, mert előrébb állt, valamint rés is volt köztük, tehát volt vele dolog.

A puha kenyér belsejét tudom egyedül harapni az első fogaimmal, de az is kellemetlen. Így inkább mindent vágok/török/tépek.


Harmadik kérdés: Közületek volt olyan, akinek hosszabb/huzamosabb ideig be volt gyulladva az ínye? Lett valami következménye? Tapasztalatok? Mennyi idő után múlt el? Fogszabi levétele után javult?


Minden választ nagyon szépen köszönök!:)



2015. nov. 26. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

1.: Nem tudom. Miért nem kérdezted meg a dokit?

2.: Jó ideig én se tudtam harapni. Néha bedurran egy-egy fogam elöl, és akkor megint nem. Ráadásul a hátsó fogaim se zárnak rendesen mostanában, úgyhogy remek.

3.: Nekem nem. Afták jönnek-mennek inkább.

2015. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!