Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogorvosnak higgyek?

BaltasHenry kérdése:

Melyik fogorvosnak higgyek?

Figyelt kérdés
Viziten voltam, és az egyik fogorvos azt mondja van 3 lyukas fogam van, a korábbi magán fogorvos pedig azt mondja egy sincs. Mit tegyen ilyenkor az ember? Magamnak nem tudom megállapítani. Azért is fura, mert azt gondolnám, hogy ezt egy fogorvos viszonylag egyszerűen eltudja dönteni.

2015. nov. 28. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magán több rossz fogat talált. 3 fogam ami lyukas volt, ebből kettő esztétikai, tehát látszik, hogy ott van, de nem rossz helyen, így az orvos szerint nem kell kezelni. A magán megcsinálta ezeket is.
2015. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a két vizsgálat között? Nem lehet hogy ez idő közben lyukadtak ki vagy lepattant a fogból egy darabka?
2015. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak 3 nap...
2015. nov. 28. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Panorámaröntgen alapján objektíven megállapítható. Menj el a Szentkirályi 47-be, remek szakemberek vannak ott.
2015. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!