Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogérzékenység?

Fogérzékenység?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy tegnap óta eléggé fáj az arcom bal oldalon, azon az oldalon az egész fogsorom. Alap hangon, a fogaim érzékenyek lettek. Itt van egy porcelán tömésem is, ami tökéletesen meg van csinálva, stb.

Tegnap este sétáltunk egy nagyot, és akkor amikor beszélgettünk út közben, éreztem, hogy hasított belé a fájdalom, miután éreztem a hideget. Reggel vettem sensodyne sensitiv fogkrémet. Reklámban láttam, tudom, nem kell mindennek bedőlni.. van még esetleg valami tippetek, hogy mi segíthetne? Fogorvostól rettegek, csak akkor megyek, ha már nagyon muszáj.... Éjszaka felkeltem bevenni egy cataflam dolo-t, mert nem fájt nagyon, de az alvásból simán felébredtem, hogy fáj a bal oldalam. :( köszönöm szépen!!!!!


2015. dec. 6. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már gyógyszert kell bevenni, akkor ott gyulladás van, azzal pedig mielőbb menj fogorvoshoz, mert ha későn mész, akkor rosszabb a kezelés és nehezebben menthető a fog.
2015. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
H éjszaka fáj egy fog, akkor az nem fogérzékenység.
2015. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!