Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül ma a foghúzás...

Mennyibe kerül ma a foghúzás és a fogröntgen?

Figyelt kérdés
Zalai vagyok főként erre érdekelnek az árak...persze a többiek is nyugodtan írjanak.... ja és NEM magánrendelős érdekel!

2016. febr. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok zalai, viszont a körzeti fogorvosnál erre felénk, meg szerintem máshol is így kéne, ingyen húzzák ki az ember fogát és ha indokolt a fogröntgen, akkor ha a fogorvosnál ez nem lehetséges, akkor elküld a területileg illetékes szájsebészetre és ott is megcsinálják TB alapon.

Tehát a foghúzás teljesen TB alapon megy. És bizonyos esetekben a röntgen is. Én pl. még soha nem fizettem ezekért, mert minden TB alapon ment.

2016. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem magánban TB-re megy.
2016. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ingyen kéne lennie a körzeti hentesnél, magánba meg nálunk 3k egy foghúzás, 8k a röntgen.
2016. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Körzetinél mindkettő ingyenes :)

Pl tömésnél nálam 3 készült (előtte, közben, végén) ingyen, a húzás is az volt, még egy papírt is kaptam, amin rajta van minden teendő, előírás a húzás után, mit kell tenni ha pl eltűnik a vérdugó.

2016. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!