Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fogtól lehet...

Begyulladt fogtól lehet arcduzzadás, arcdeformitás?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg Ciszta van az egyik felső fogam gyökerénél, és nem feldagadva van, hanem az egész mintha feljebb lenne tolódva. Lehet ettől? Úgy értem, hogy nincs egy síkban pl a szemöldökön, a szemem felső része stb.

#dagadás #begyulladt fog #arcdeformitás
2016. ápr. 22. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem valószínű, ha nagyon fiatal korban alakult ki ( csont fejlődés) akkor lehetséges
2016. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Akkor most lehet vagy nem?
2016. ápr. 23. 06:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első azt mondta, csak akkor lett volna lehetséges, ha a fejlődő, növekedő csontjaidra kihatással lett volna éveken át. De szerintem akkor még szuvas fogad sem volt...


A gyulladás általában a szemgolyóig szokott felterjedni, és látszik a szöveteken, hogy meg vannak duzzadva. Ha duzzanat nem látszik, akkor nem valószínű, hogy valami deformálná a bőrödet.

2016. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!