Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, hogy ne felejtsek...

Mit tegyek, hogy ne felejtsek el fogat mosni?

Figyelt kérdés

Reggel általában megmosom, de este szinte sose jut eszembe. Elég undorítónak érzem magam... Már próbáltam felírni magamnak, egy ideig működött, de aztán az se jött be mert már megszoktam a felírást. Nem tudom mit tehetnék, kétségbe vagyok esve. 14 évesen azért már illene normálisan fogat mosnom, és tisztában avgyok vele, hogy ez így egészségtelen, de egyszerűen nem jut eszembe....

Köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 24. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be az emlékeztetőt a telefonodon.
2016. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Az ejeli szekrenyedre egy papírra ird ki hogy fogmosás! Így ha lefekszel mindig látni fogod
2016. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt elfelejteni? Este nem fürdesz? Fürdés után meg mosd meg a fogadat is. Vagy ha reggel fürdesz, akkor lefekvés előtt nem mész el wc-re? Kézmosás után megmosod a fogadat is.
2016. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csörgőórát állítsd be este, az majd figyelmeztet.
2016. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most ki fogom próbálni, hogy beállítom a telefonomat, hogy csörögjön. Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez gáz, de nem tudok mit tenni. Össze-vissza van a fejem, és nem, nem jut eszembe magamtól, tényleg nem. De nem hiába írtam ki ezt a kérdést, szeretnék tenni ez ellen, remélem menni fog. Illetve muszáj lesz mennie. Köszönöm!
2016. ápr. 24. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!