Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Önligírozó "damon" fajta...

Önligírozó "damon" fajta foxira is vannak azok a hátsó gyűrük?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ekezet nelkul irok de ugy tul sok idobe telne.

Az a kerdesem van,higy 1 honap mulva kapom meg a fogszabalyzom,nem kaptam hozza ilyen szeparalo gumikat.Van az onligirozo "damon" fogszabalyzohizbis olyan hatso gyuru?(remelem tudjatok mire gondolok) Esetleg halas lennek nagyon ha valaki leirna h higyan teszik fel.

Es a kajalassal kocsolaba is.

Koszonom mindenkinek elore is a valaszt❤❤



#foxterrier #gyűrű #fogszabályzó #Damon #Önligírozó #onligirozo
2016. jún. 15. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is damon fogszabalyzom van januar ota:)..a szeparalo gumikat a fogszabalyzo elotti napokban szoktak betenni talan ezert nem kaphattal.Amugy nekem se tettek be felrakas elott ezert hittem azt hogy nem gyuruket fogok kapni..hanem azthiszem tubusnak hivjak amit ugyanugy mint a breketteket csak felragasztjak.De gyurut kaptam:)Szoval lehetseges hogy te is azt fogsz.Feltenni egyszeru,felragasztjak a breketteket fenyre koto ragasztoval es kb kesz is..en a vege fele mar nagyon untam.A kajalas par napig eleg fajdalmas en inkabb joghurtot ettem es krumplipuret.De ha lemegy a 4-7 nap utana megint minden oke lesz es megszokod eszre se veszed hogy ott van.:)
2016. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi ezt a hasznos valszt😊😊
2016. jún. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!