Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dentland Fogászat Debrecen...

Dentland Fogászat Debrecen Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 19:18
 1/1 anonim válasza:
Hát nekem volt szerencsétlenségem hozzájuk keveredni. Aki tele van pénzzel, azokkal tök kedvesek és rájuk sóznak mindent, aki kicsit kevésbé van elengedve anyagilag, mint én is például, azokkal pedig tök bunkók és még ők vannak felháborodva hogy miért nem akarom náluk csináltatni a másik fogamat is és drágállom őket. Egy beképzelt, köcsög majmok az ott dolgozók. Ráadásul amikor jöttem ki és fizettem a pultnál, miután elfordultam, hallottam, ahogy az ottani kis szőke csaj megjegyezte egy másik embernek, hogy minek megyek én oda, ha nincs meg rá a pénzem.....attól, hogy nem mindenki teheti meg, hogy ott csináltassa a fogát, ettől függetlenül úgy gondolom, hogy egy orvos feladata az, hogy normálisan elássa a betegét, főleg ha azt,amit akkor csinált ki is fizetem neki. De neeem, ők csak a pénzedre mennek, ha az van, akkor tök kedvesek veled :D Én dr. Laboda Antalt ajánlanám inkább, árban is sokkal jobb, egy végtelenül rendes ember, aki a legkisebb dolgokra is odafigyel, akit tényleg érdekel, hogy mi van veled, ha kell húsvétkor is bemegy a rendelőbe, ha nagy a baj, hogy elásson és nem a pénzedre megy.
2016. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!