Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap huzzák ki a felső...

Holnap huzzák ki a felső hatos fogamat!?

Figyelt kérdés
Állandó fogszabályzóm lessz és a doktörnő már az első ránézésre azt mondta ,hogy a felső hatost kellene kihúzni mivel túl nagy a tömés mert,hogy már régebben gyökérkezelve és tömve lett,és ,hogy inkább ezt mint az egészséges ötöst vagy másik egészségest!Van félnivalóm ettől a húzástól,mármint,hogy a hatos egy erős,nagy fog és megynilhat a seb vagy valami mert ilyesmit olvastam és ,hogy a hatos fog hiányozni fog mert erre fogszabályzáshoz tesznek valami gyürüt?
2016. júl. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem fog fájni.Kapsz érzéstelenítőt és pikpakk kikapják.Nyugi, ne stresszeld magad.
2016. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nem húzták ki fogamat, viszont műteni már műtöttek ki egyet (mert nem lehetett kihúzni) és más foghúzásához volt már szerencsém. Fogsz kapni érzéstelenítőt, úgyhogy nem fog fájni, de ha még mindig érzed, akkor szólsz és adnak vagy várnak még, ha esetleg még nem hat. Mikor műtötték a fogamat, akkor az érzéstelenítőnek hála nem éreztem semmilyen fájdalmat, viszont egy óráig tartott, ami elég fárasztó volt és nem is volt túl kellemes az érzés, a látvány... (nem fájt, de azért lehet érezni, ahogyan matat, vág, fúr, varr és olyan feszítő érzés volt mikor kihúzta) Eléggé vérzett, a keze is véres volt és az arcomat is elég szépen összekente vele. Ezzel nem megijeszteni akarlak, csak gondoltam leírom mert szerintem ehhez képest a foghúzás egy sokkal gyorsabb, tisztább dolog és én szívesebben választottam volna azt, ha lett volna rá lehetőségem . Ha esetleg utána fája, akkor pedig lehet rá bevenni fájdalomcsillapítót.
2016. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az egyik bölcsességfogamat szájsebész vette ki darabokban,majd varta össze a fog helyéet kb.egy éve!

A mostani sima húzás lett igaz igy is egy órát voltam benn,darabokban jött ki a fogam majd három gyökér egyessével,kétszer kaptam érzéstelenitőt a másodikat félúton mert kezdtem érezni mintha a fogam húzták volna!

2016. júl. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!