Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Korona-műfog-korona. Így...

Korona-műfog-korona. Így harmasban volt azonban ma leesett es szinte nincs alatta fog, teljesen elporlott vagy nem tudom?

Figyelt kérdés

A gyokere nyilvan ott van, szerintetek ezt meg lehet oldani valahogy vagy már csak kiveheto fogam lehet?

Nagyon kiborultam emiatt. Elol van....szerintetek mi lesz? Volt mar igy vkinek?

Nem tudom h lehetek ilyen szerencsetlen...



2016. okt. 21. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Több lehetőség is van, attól függ mennyi penzt szánnál rá...
2016. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Implantatumra nincs penzem az biztos.

Milyen lehetoseg van meg?

2016. okt. 21. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Hid
2016. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet ha nincs fog csak gyoker?
2016. okt. 21. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyökeret kiveszik. A hidat pedig hozzákapcsolják az ép foghoz.Kicsivel több műfogad lesz, mint eddig.
2016. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Quatermain ***** válasza:
Mennyi ideig bírta? Mikor tették rá? Híd volt ez is, és nincs meg a lecsiszolt fog amin a korona volt, akkor azt már nem tudják visszatenni. Fogpótlás, a gyökérbe tudnak építeni csonkot és úgy rá a műfog, attól függ mennyire szuvas a gyökér.
2016. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 eve tettek fel. Mar jo ideje mozog...

Ajajj.....akkor nagyon rosszak az eselyeim....

2016. okt. 21. 23:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Habár ha a gyökérne tudnak ültetni és koronát rahuzni meg ugy annyira nem rossz.

Viszont szerintem ez nem kivitelezheto,mert tályog miatt kellett a korona es akkor ezt mondta a doki: "majdnem az egész csontrendszert levitte a talyog"

2016. okt. 21. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!