Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sokat ront a fogszabályzó egy...

Sokat ront a fogszabályzó egy szép lány kinézetén?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sajnos valószínűleg fogszabályzóm lesz felül, és félek hogy borzalmasan fogok így kinézni...

2016. nov. 26. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, mennyivel szebb leszel, ha rendben lesznek a fogaid. Egyébként lehet porcelán Breckettet is csináltatni, ami jóval drágább, de alapjában véve az is látszik.
2016. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis nekem ebből a "szép lányból" az jön le.
2016. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi gond, az igényesség jele. Az első fogakra átlátszó esztétikus tartókat tetess.

Lásd pl. itt:

[link]


Egyébként meg izgisen lehet használni... :)

2016. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak azt üzenem, hogy nem nagyképűségből mondom, többen is azt mondták rám, és félek hogy a fogszabályzótól elrondulok :(
2016. nov. 26. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
A csámpás fogaid nem zavarnak?
2016. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, de...csak...nehéz elfogadni...
2016. nov. 26. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akármennyire is ronda egy fogszabályzó, én pasi szemmel nézve nem titulálnék rondának egy lányt csak azért mert fogszabályzója van, inkább jó látni egy lányon hogy törekszik arra hogy szép fogai legyenek sose csúfoltam a fogszabályzósokat mert nem tehetnek róla hogy csámpák a fogai
2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26/L

Bárcsak hagytam volna,hogy fogszabályzót rakjanak rám! Itt vagyok felnőtt nőként, romlanak a fogaim a görbület miatt és nem is szépek....inkább tizenpár évesen lett volna egy évig fogszabályzóm,mint most csálé fogaim....rakasd fel!!!

2016. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!