Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap tették fel a fogszabály...

Tegnap tették fel a fogszabályzóm és nem fáj a fogam, ez normális?

Figyelt kérdés

Csak fölül van. Tegnap dél óta van rajtam. Feszülni feszült, de nem fáj egyáltalán még most sem... ez normális? Azért kérdezem, mert már volt fogszabim és akkor emlékszem rohadtul fájt, főleg mikor először került fel... meg ugye húzásoknál is... most meg egyáltalán nem... ettől függetlenül működik?:D

A fogaim amúgy nem durván összevisszák sőt igazából csak az első kettő áll kicsit ki, meg a szemfogaim.



2016. dec. 15. 08:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem normális főleg hogy már volt fogszid :) amikor az elsőt rakták azèrt fájhatott annyira mert még nem volt alakítva. De az valószínű annyit alakított hogy már nincs akkora baj hogy fájjon. Már csak a húzást érzed . De nefèlj attól még működik :D apropó neked húzták ki fogad a fogszabályzó miatt? Ha igen akkor nem bántad meg?
2016. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általános iskolaban volt utoljara fogszabalyzom... szoval már jo regen:) most mar 23 vagyok. Igen húztak ki, kettot alul kettot folul, csak igy volt hely a tobbi fogamnak a szamban:)
2016. dec. 16. 20:28
 3/3 anonim válasza:

Teljesen normális! :) Én 3hétig szenvedtem vele, harapni másfél hónapig nem tudtam :)

Kitartást,megéri :)

(7hónapja van fent,teljesen egyenes a felső ívem, holnap teszik fel az alsót,kezdődik előről.

Arra mindenképpen figyelj ,ha leesik egy brackett a leggyorsabban rakasd vissza,mert nekem miután leesett ,egy hónapra rá kaptam időpontot és becsúszott egy fogam a többi alá.)

2017. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!