Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szigethalom közelébe TB-s...

Szigethalom közelébe TB-s fogorvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogszabályozásról érdeklődnék hogy van-e Szigethalom környékén államilag támogatott fogorvost keresek. (értem ezt ugye hogy ha18év alatt vagy olcsóbban kapsz pl:fogtömést) Budapest kilőve!

2017. aug. 28. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat,elirtam.

Szigethalom kornyeken államilag támogatott fogorvost keresek*

2017. aug. 28. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklósi Szakrendelő Intézet
2017. aug. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,jár a zöld kéz. Máshol nincs? Olvastam róla véleményeket és elég rossznak tűnik..
2017. aug. 29. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
csak a szakrendelőbe ne menj!-szüleid nem tudják finanszírozni?-ha tudják akkor szigetszentmiklós Fogház.
2017. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen tudják,hisz ők hozták fel. Csak hallottam erről a lehetőségről és érdekelt :)
2017. aug. 30. 11:11
 6/6 anonim válasza:
Szia! A miklósi Fogházban délelöttönként van OEPes rendelés be kell jelentkezni nem biztos hogy rögtön kapsz időpontot lehet hogy csak egy hét múlva de mégis jobb mintha kifizetnél több tízezreket a fogtömésért. Én is Szigethalmo vagyok de ugye mivel nem Miklósra tartozok ezért nem kaphattam volna ilyen rendelést de nagyon rendesek voltak és lebeszéltük velük hogy had mehessünk. Sajnos elég sok rossz fogam volt és most a nyár alatt megcsináltattuk őket a Fogházban egy fogtömés olyan 4-5 ezer forint volt🙂
2017. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!