Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan fogszabályozó,...

Létezik olyan fogszabályozó, ami alig látszik vagy teljesen átlátszó, és nem kell évekig viselni, hogy rendbe tegye a fogaimat?

Figyelt kérdés

Van egy vámpírfogam jobb oldalon fent. Meg az első kettő nem egészen egyenes áll. Ajánlanátok jó fogorvost, vagy, hogy egyáltalán milyen fogszabályozó után érdeklődjek?

Fontos lenne..nem akadály, ha nagyon drága..

17/L

modell


2010. jún. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden fogszabályzót évekig kell hordani, hogy legyen eredménye. Ha neked annyira sürgős akkor húzasd ki és csináltass protézist.

Átlátszó fogszabályzó van. Műanyagból készül és minden étkezésnél ki kell venni. Darabja 10 ezer Ft és mivel nem lehet rajta húzni, ezért minden alkalommal újat kell csináltatni. Előnye, hogy egyáltalán nem látszik, mert teljesen rásimul a fogakra.

Kérdezgess rá fogorvosnál, hogy hol csinálnak ilyet.

2010. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem létezik.Az átlátszónak csak a tappancsai színtelenek,a többi ugyanúgy fémből van.Hogy meddig kell viselni,az attól milyen ütemben igazodnak a fogaid.Sajnos évekig is eltarthat,nekem orvos sem tudta előre megmondani,mikor veszi le.
2010. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyan felragasztós fogszabályzóról, amit nem a fogak külső felére ragasztanak fel hanem belülre így nem akadályozna a modelkedésben, de azt sajnos nem tudom, hogy hol csinálnak ilyet.
2010. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


Ez szerintem teljes mertekben Neked valo.:) MEgkerdeztem, kb. 400 000 Ft / iv.

2010. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Második-harmadik ha nem tudtok semmit se a kérdésről akkor inkább ne válaszoljatok és ne adjatok tanácsokat.


Kérdező: Vannak már olyan fogszabályzók amik teljesen átlátszóak és sapka szerűen kell ráhúzni a fogakra, kivehetőek, de egyáltalán nem látszódnak. Nem ilyen kis fém vackok, átlátszó fogra ragasztott valamikbe húzva amikről beszéltek előttem, hanem teljesen a fogra simul.

Hátránya, hogy nem lehet húzni, így minden egyes alkalommal újat kell csináltatni és darabja valami 10 ezer Ft.

2010. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!