Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki eshet a fogam?

Royalty kérdése:

Ki eshet a fogam?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Elmentem a köreti fogorvoshoz mert vannak rossz fogaim belenézett a számba és írt fel augmentint mondta szedjem és menjek vissza, szedtem kb egy levéllel és vissza mentem ő ki akarta húzni a fogamat én mondtam nem csak tömni, és kifúrta gyökérkezelte belerakott egy ideiglenes tömést meg amit ilyenkor szokás, egy hét mulva ellet vissza menem visza is mentem csak késtem 15 percet így még ott vártam 3órát és még nem hívott be na én mondtam többet nem megyek hozzá eljöttem, haza jöttem és ma van egy hete hogy kiesett az a tömés és fáj a fogínyem ott ahol matatott piros kezd duzzadni, és MOZOG A FOGAM AMIK KEZELT. de ez most az éjszaka fojamán kezett vajon vissza áll magátol vagy azt kikell húzni ? De csak akkor mozog ha az ujjamal mozgatom. jártam már több fogorvosnál de mindegyik azt mondta hogy nincsen baja a fogínyemnek de én érzem hogy valami nem stimmel mert szinte havonta törik minden fogam már ki húztak 5 fogamat hiába mosom. Nem tudom mit tegyek egy normális fogorvos van 50km körzetben de az nagyon drágán dolgozik és messze is van nameg hozzá elég bejutni mit tegyek. már nem tusod egyébként kicsit lilás a fogínyem mindég de erre azt mondta a fogorvos hogy mert kicsit barna vagyok na ezt a nyár közepén mondta röhej.

2017. nov. 28. 04:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és annyit hogy ku@ára sok fájdalom csillapítót szedek mert szinte nap mint nap fáj valamelyik fogam. Most is leírom mosok fogat szájvizet is használok, több fajta fogkrémet kipróbáltam már. Sokszor mikor mosom a fogamat és van gy pici luk rajta na azt úgy veszem észre minden mosásnál kicsit nagyobb és aztán törik nameg van olyan fogam amelyik vizes tej színű kicsit átlátszó.
2017. nov. 28. 04:20
 2/4 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam a hasonló próblémáju embereket és kaptak olyan választ hogy, szívproblémákat okozhat és még nagyon sokmindent az ilyen fog probléma, és nekem valamiért már több napja szúródik a szívem magassab a vérnyomásom a szokásosnál és sokszor szúrodik is a szívem
2017. nov. 28. 04:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne beszélj be magadnak ilyesmit. Keress fel egy másik orvost, ő majd folytatja a kezelésed. Az a tejszínű elváltozás fogkő lesz, először azt kéne eltávolítani, mert a fogkő okozza a fogínygyulladást, és ettől eshetnek ki a fogaid.
2017. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, rajta vagyok
2017. nov. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!