Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájpadlástágító csavarokat...

Hannazs kérdése:

Szájpadlástágító csavarokat érdemes betetetni? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Applasiám van és mélyharapásom, valamint kiderült, hogy tágítani kellene a felső szájpadlásomat, és nem lehet egyszerűen egy ívvel. A fogorvos elküldött CT-re és kiderült, hogy 4 mm széles csavarokat(2db) kéne kb 1 cm-re befúrni a felső szájpadlásomba, mert túl szűk az egyéb módszerekhez, és kiesnének tőle a fogaim.

Valakinek van valami tanácsa, tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Mert nekem ez a mödszer túl morbidnak tűnik, és lehet, hogy ezt hagynom kéne a francba...

13L



2018. febr. 2. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ , hogy be vállalod-e .

Nekem fixen van egy fém keret szerű cucc ami a fogívemet tágítja 4 fogamra van fel rakva alsó meg a felső soron is mind a kettőnél van egy csavar amivel állítja a doki ki venni nem tudom mivel fixen fent van . Eleinte én ezt is eléggé morbidnak tartottam , hogy keresztben a szájpadlásomnál meg a

2018. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok .

És meg szoktam hogy ennyi fém vacak van a számban , bár a kettőnk esete nem kimondottan ugyan az , nekem mázlim volt , mert a doki elsőnek ezt a a csavaros megoldást , mondta és utánna mondta , hogy a mostani megoldás ami van ezt is lehet

14 éves korom óta van fent és nagy esélyel ez elég sokáig marad is . 18F

2018. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vállald be! :)

Ha minél később csinálsz, akkor rondithat jobban, és nehezebb lesz majd helyrehozni. (pl. 20 évesen akarod megcsináltatni, de aztán kiderül, hogy műtét kell hozzá, mert kifejlődött a csontozatod...)

2018. febr. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!