Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedves Debreceniek! Ki a...

Katka1111 kérdése:

Kedves Debreceniek! Ki a legjobb szájsebész az alábbiak közül: Dr. Szép János, Dr Máthé Levente vagy inkább Dr. Kovács György?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak lenne egy bölcsességfog műtétje, ezért kérdezném a véleményeteket. Jó lenne, ha az orvos munkájára igényes, viszonylag gyors és műtét pedig fájdalommentes lenne. Köszönöm előre is.

2018. okt. 30. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjen a szájsebészetre...aztán ott meglehet tudni hol áll a magyar egészségügy.
2018. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van valakinek bármilyen tapasztalata a fent említett fogorvosokkal kapcsolatban, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem.
2018. okt. 30. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács György a csapó utcán van. Ott van egy szájsebészet nem tudom hogy ő volt e nekem is de azon a helyen nagyon tudnak az orvosok. Fiatalok de profik. Én a szurit sem éreztem. Az első szuri nem hatott annyira kaptam még egyet. Nem kínoztak meg 10 másodperc alatt kiszedte a bölcsfogam.
2018. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaa S G-nek még a második érzéstelenítőért is könyörögni kellett tavaly mert állította elég az egyik.
2018. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Esetleg Dr. Máthé Leventéről van valakinek tapasztalata?
2018. okt. 30. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves előző hozzászóló,elnézést, de nem értettem pontosan, hogy Dr. Szépnek vagy Dr. Kovácsnak kellett könyörögni az érzéstelenítőért?
2018. okt. 30. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr. Kovács György nagyon profi, úgy kapta ki az egyik nagy rágófogam, hogy mire kettőt pislogtam, már kint volt. Nem éreztem semmit. Több ismerősömnek implantátumot rakott be teljesen fájdalommentesen. Csak jókat hallok róla. Őt jó szívvel ajánlom. Van ott még egy doktornő, azt hiszem Hajdú Zsuzsannának hívják, ő is szuperjó!
2018. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sass doktor a szajsebeszeten nem epp a kedvessegerol hires
2018. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!