Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz, hogy már nem nem támogat...

Igaz, hogy már nem nem támogatja a TB a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
A fogorvosom mondta ezt kb. márciusban. Úgy néz ki, hogy kellene nekem, bár a fogaim elég egyenesek, felül, elől kicsit egymásra nőttek, és kezd tönkre menni a fogam, doki szerint csak fogszabályzó segíthet :S Épp márciusban múltam el 18, most megyek az új dokihoz, sajnos ha a TB nem támogatja, nem tudom kifizetni a fogszabályzót :S Úgy néz ki, akkor diákhitelt kell felvennem :(
2010. jún. 28. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos nem.

magyarul "ha nincs pénzed, dögölj meg". persze ez más területre is vonatkozik.

2010. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Támogatja, de nem az egészet, de mivel elmúltál 18, ezért semennyit sem sajna... ez az egészségügy ma...
2010. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem támogatja még 18 éven alulinak sem.

Ez a magyar egészségügy, a fejeseket akik rendelkeznek az emberek felett ki kellene végezni szó szerint!

Akkor mire fizetünk TB-t?

2010. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az! Fizetik az emberek a sok adót, TB-t, mindent, és alig támogat valamit... Holott szerintem a fogszabályozást pl. fizetniük kéne, mert az nem csak esztétikai kérdés, nekem sem azért kell, hanem mert tönkremennek a fogaim.. Sajnos tényleg ez Magyarország :(
2010. jún. 29. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kummmmmmmunista banda ez a magyar vezetés és egészségügy.
2010. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!