Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudnék tenni? Iszonyatos...

Mit tudnék tenni? Iszonyatos ez a fájdalom!

Figyelt kérdés

Szóval múlt héten voltam fogorvosnál , felírta a Cataflam-ot , mert be volt/van gyulladva a fogam . Már kb. egy hete nem fájt a fogam , viszont tegnap este olyan szinten kezdett fájni a fogam , hogy fél6ig fent voltam , mert nem bírtam aludni a fájdalomtól . Kb. 4x2 liter víz ment el egy éjszaka alatt az öblögetéssel. És van egy bibi , fájdalomcsillapító nincs , de a Cataflam-ot is 5 napig kellett szedni , amin már túl vagyok , de még van benne 10 kis tabletta .Ma még enni sem ettem. Van valami tippetek ? Előre is köszi .



14/F


2010. júl. 9. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az a 10 tabletta pont arra jó, hogy elviselhető legyen az életed, amíg eljutsz a fogorvoshoz megint. Hívd fel, és mondd meg, hogy sürgős, és vegyél be most egy Cataflamot. Ha olyankor szeded be, amikor tényleg nagyon fáj, akkor nem okozhat semmi függőséget.
2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. A Cataflam gyulladáscsökkentő ÉS fájdalomcsillapító, tehát van fájdalomcsillapítód. És gondolom, szüleid is vannak, akik segítsenek ilyen helyzetben.
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik fogorvoshoz, vagy ha még megbízol a mostaniban, menj vissza hozzá. Mert ez nem normális dolog.
2010. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aha , értem . Legközelebb kedden lesz a doki , addig próbálom tűrni . Akkor nyugodtan bevehetek egy Cataflam-ot ? Nekem anyu azt mondta , hogy az erős :S
2010. júl. 9. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:

megmondom mit csinálj keddig. Régebben én is próbáltam a cataflamot fogfájásra,és viszonylag jónak találtam.

Egyszer viszont kipróbáltam a advil ultrát,amit a tv-ben reklámoznak és recept nélkül kapható.Ez ezerszer jobb!Tíz perc alatt hat,és elfelejted hogy volt bajod előtte.

Nem bánod meg,menj és vegyél egyet!

2010. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na igen , az Advilt is használtam , és az tényleg tökéletes volt :D Most azon gondolkoztam , hogy elmegyek a patikába , és veszek egyet . Az advilt nem is szedtem olyan sokáig , és nem is fájt tőle egy ideig a fogam .


Köszi a válaszokat , de ha valakinek még vannak tippjei , elmondhatja.

2010. júl. 9. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
A Cataflam erős, de a fájdalom is erős, tehát jogos a szedése. Menstruációs görcsökre is szokták szedni, akik nagyon szenvednek, de fogfájásra is kiváló. Az Advilt nem ismerem. De mindenképpen menj vissza az orvoshoz mihamarabb.
2010. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bevettem egy Cataflamot , és bioptron lámpáztam a fogamat , és már szinte nem is fáj . Köszi még egyszer a tippeket.
2010. júl. 9. 13:26
 9/16 anonim ***** válasza:

És nem is rendelt vissza a dokid? Vagy mi célja volt a Cataflammal?

Gyulladt fogra Dalacint szoktak adni. Utána vagy gyökérkezelni kellene a fogad, vagy kihúzni,de ez így nem maradhat, mert befertőzheti a többi fogad.

2010. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Illetve javítom magam: Előbb-utóbb megfertőzi a mellette lévő fogaidat.
2010. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!