Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg fertőzést kaptam el....

Bélféreg fertőzést kaptam el. Ha mindent kimosok 60 fokon és utána be a szárítógépbe az hatásos?

Figyelt kérdés

Gyógyszert már kaptam.

Olvastam, hogy mindent ki kell mosni 60 fokon, takarítás stb.

mit tehetek, hogy ne ferőzödjek vissza?

Sajnos úgy néz ki a munkahelyemen kaptam el(gyerekekkel dolgozok, sok a hátrányos helyzetű :( )


2019. szept. 20. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A bőrféregből van többféle. Beszélj a dokival. Ha mindent kimosol ilyen helyzetben biztos, hogy használ. Adott esetben (ha jól értem az utalást) nem csak a bőrférgességet kell megelőzni, hanem egyéb fertőzéseket is. Megint javaslom az orvossal a konzultációt (milyen betegségek/fertőzések az általánosak arra felé, azok ellen hogyan lehet védekezni). Az orvos mellett a tapasztaltabb munkatársak is sok hasznosat tudhatnak mondani.
2019. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Amikor szünetet kell hagyni a bélféregírtó gyógyszerek között akkor vagy fokhagyma tablettát /éhgyomorra/ vagy nyers fokhagymát /1-2 gerezd/ ezt ne éhgyomorra,lehet pirítós kenyérrel/ egyél.

A végbél környékét /patikában kapható kenőccsel/ kend be nemcsak amikor a dolgod elvégeztem,hanem éjszakára mindenképpen.

Vannak fehérneműk amiket nem tudsz kimosni 60 fokon azt dobd ki.

Megszívtam én is,az apósom fertőzött meg aki legalább 40 éve nem mos kezet még a vécézés után sem,nálunk volt egy évig az állapota miatt,de soha többé nem fogom bevállalni!

Az éjjeliszekrény pereme alá kente a kakit amit a férjem vett észre!Gondolhatod,idegbeteg lettem amikor az evőeszköz tartóban megtaláltam a zsírosan berakott evőkanalat,amivel belekóstolgatott az éppen fövő levesbe.

Az oldal kevés lenne,hogy felsoroljam a hazúg ember védekezéseit!

Megszabadultam tőle,azóta nem fertőzödtem vissza!

Többet nem jön hozzánk!!!!!

2019. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( hihetetlen, hogy így elkapja az ember

Milyen kenőcsre gondolsz?

2019. szept. 20. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom a nevét,de a gyógyszertárakban ismerik azt a krémet ami a végbél kenését szolgálja.

A bélférgek leginkább este,éjjel zavaróan kibújnak,hogy a végbél környékére rakják a petéiket,pontosan emiatt jó a krém.A zsíros,krémesen tartott végbélen nem tud nagyon elszaporodni.

2019. szept. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos nemcsak én kaptam el az apósomtól a bélférget,hanem az unokám is megfertőződött!

Elég egy tisztátalan ember után megfogni a kilincset és utána spontán az arcodhoz nyúlni.

2019. szept. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!