Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Háziorvoson kívül ki írhat...

Háziorvoson kívül ki írhat még fel Vermox tablettát bélféregre?

Figyelt kérdés
már megőrülök tőlük, még nappal is folyamatosan másznak elő. háziorvos nem írt rá gyógyszert, a fokhagymát már egy hete eszem és szó szerint hányok tőle.
2019. nov. 29. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írt a háziorvos? Nem lehet, hogy nincs is rá szükséged, csak beképzeled magadnak?
2019. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia. De oda háziorvosi beutaló kell. Ha szükséged lenne még rá, szerintem ki írta volna a háziorvos.
2019. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináltál már végig egy kúrát? Mert lehet azért nem ad többet. Biztos hogy féreg? Te látod is ahogy mozognak? Csak úgy nem szoktak elő mászni..
2019. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak beképzelem, nem egy darabról van szó, hanem rengetegről. láttam a wcben és magamon is (még a nemi szervemen is). a háziorvos nem meri felírni, mivel terhes vagyok. olvastam, hogy más kismamáknak felírták és hogy csúnya gyulladást tudnak okozni, ha nem kezelik.
2019. nov. 29. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj széklet elemzésre beutalót a házi orvostól. Fog adni, ha egy üvegben (akármiben) megmutatod, akkor biztos!
2019. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt..

Ha háziorvos nem meri, és jogosan akkor a nőgyógyásszal egyeztess.

2019. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!