Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » S. O. S. A bal és a jobb...

S. O. S. A bal és a jobb hónomaljában lévő nyirokcsomok iszonyatosan duzzadtak, nagyon fáj és 1-2 piros folt is látható rajta. Holnap kapom kézhez a véreredményem, de addig valami ötlet, hogy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 évvel ezelőtt volt egy nyálmirigy cisztám a nyakamon, de a műtét előtt felszívódott. Illetve a méhnyakamat is műtötték 7 éve(levágtak belőle egy kicsit, mert rossz volt a citológiai eredményem). Most 2 hónapja néha fájdogál a hasam. Lehet összefüggés?
2010. júl. 28. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem túl jól hangzik. A daganatos sejtek elterjedésének is lehet az eredménye. Meg kellene minden szervedet vizsgáltatnod. Tüdő, mell, máj, gyomor, hasnyál főleg.
2010. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, de pl. vírus fertőzések után is be szoktak gyulladni a nyirokmirigyek. Nekem régebben a nyaki nyirokmirigyeim voltak állandóan begyulladva, de aztán elmúlt. Már nem emlékszem mivel kezelték ki. Hol fáj a hasad? Nőgyógyászati részen, vagy béltájékon?
2010. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi a válaszokat :-) . Alul a hasam szokott fájdogálni, de nem mindig, hol erősebben, hol alig.
2010. júl. 29. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyulladásnál fáj a nyirokcsomó.

Tumorok jelenlétére sokszor még csak nem is utal, a vérkép.

2010. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, az izzadásgátló volt a ludas! 6 évig használtam (Vichy) és eddig tartott a szervezetem nem szereti. A hasam pedig azért fájt, mert nem szedek már fogamzásgátlót és a peteérésnél görcsölhettem ennyire..régebben a fog.gátlót szedtem és soha nem tapasztaltam ilyet. Jól vagyok,jupiiiiii.sziasztok
2010. szept. 18. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Vichy termékektől tesómnak az arcán lettek ilyesmi göbök, mint amiket a nyirokcsomódnál írsz.
2010. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig milyen drága ez a termék és mégsem jó. Mondjuk kinek mi válik be,mit bír a szervezete, de nem gondoltam volna, hogy ilyesmi előfordul. Azóta a patikai La Roche Posay termékeket használom,nagyon szuper. Az izzadásgátlója só és alumínium mentes és hatékony. Picit árban is jobb, no nem sokkal.Ti mióta használtátok?
2010. szept. 19. 09:55
 8/8 anonim válasza:

Jó ötlet az alumínium mentes deo!

Én is kipróbálom. Örülök, hogy kiderült mi okozta a bajt!

2010. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!