Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik multivitamin a legjobb...

Melyik multivitamin a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Milyet vegyek? 26/F
2020. okt. 26. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Immunerősítés?
2020. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a multivitaminokkal, hogy a különböző anyagok között, amik benne vannak, vannak párosítások, amik egymás felszívódását rontják. Ami elég szerencsétlen.


Szóval én azt mondanám inkább, hogy szedjél csak D-vitamint (kb. 2000 NE/nap az ajánlás felnőtteknek, nézz utána mert függ pár dologtól, kb mostantó tavaszig ajánlott szedni mindenkinek). Meg olvass utána, hogy aki olyan diétát folytat, mint te, annak miből lesz tipikusan hiánya. Pl. ha nem eszel halat, akkor szedj halolajkapszulát. Ha vegán vagy, B12 vitamint. Ha nem iszol tejet és másból se viszel be kalciumot, akkor azt stb.

2020. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A testepitoknek szant multik. Abban van kraft, az ilyen supradyn, centrum felejtosek, semmi vitamin, asvanyi anyag tartalmuk nincs.


Amit en ajanlok. Scitec mega daily one, vagy a daily vitamin. En utobbit szedem mert nem kapszula (azt nem tudom lenyleni), kb 4000 ft 3 havi adag, 90 szem

2020. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Biotech active womant szedek, + D, C, kalcium, magnézium.
2020. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én méhpempőt eszem, ebben benne van minden vitamin és sok ásványi anyag, magas a fehérje tartalma is.
2020. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A GAL a legjobb. Itt kiderül fehéren-feketén: [link]
2020. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #1-es!

Én 18éves vagyok kevés húst eszem, a halat utálom, életemben nem ettem.

Akkor valószínűleg a D Vitamin a 2000NE, C Vitamin 1000mg, halolajkapszula, meg B12 elég lenne nekem?E-mellett döntsek, vagy mondkuk egy Biotech multivitamin for men? Cél immunerősítés, a sok edzés mellett

2020. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!