Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki HIV fertőzött, mesélne errôl?

Aki HIV fertőzött, mesélne errôl?

Figyelt kérdés

Olyan fura szamomra, 2020-at îrunk és még mindig tabuként kezelik az egészet. Nem vagyok Hiv pozitív egyszerűen csak szivesen meghallgatnek sajat elmenyeket ezzel kapcsolatban.

Hogy, derult ki, volt-e tuneted, hogy voseltwd pazichesen, hihy reagalt a kornyezeted?



2020. nov. 30. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia, 5 éve élek hiv fertőzöttként. Vérplazmát szerettem volna adni és akkor derült ki, azonnal vittem tesztre a mostmár exfeleségemet és az 1 éves gyermekemet is. A volt feleségem is hivvel él, a gyermekünk szerencsére nem. Elsőre,mikor még semmit nemtudtam a betegségről azonnal elkönyveltem a halált, csak álltam a Szent Imre téren csepelen és néztem magamelé hogy na most milesz. Akkor volt ilyen 306 volt a cd4-em(12%) és 56000 a vírusszám ami még éppen nem aids állapot. Az exemnek meg pont fordítva, 1200 cd4 és ilyen 1000 koruli vírus. Szerencsére a Szent László kórházban nagyszerű orvosunk lett aki felkészített minket mindenre, elmondta hogy mit és hogy. Azóta sincs gond, 1-1 kimaradással(nemszabad!!! De ennyi még ha jók az értékeid belefér) szedjük a gyógyszert,jók az értékeink stb stb. A cd4 nél igazából a % számít, az mostmár satabilan 26-29% a vírus pedig 0! Azóta különváltak útjaink, más okból és okokból kifolyólag de barátokként megmaradtunk illetve a fiunk örökre összeköt minket. Neki volt nekem pedig van párkapcsolatom ahol már tervezzük a gyermeket. No para ;)
2020. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meleg kapcsolatból kaptad el vagy hogy?
2021. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én? Sehogy. Nő vagyok heteroszexuális, csupán kivancsi vagyok
2021. jan. 1. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hetero kapcsolatból sikerült. Az igazsághoz hozzátartozik hogy nyitott kapcsolatban éltünk, szóval hiába vagy te hetero ha akivel lefekszel mondjuk bi.
2021. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ezt miert csak a melegek kapjak el? Ha olyannal fekszel le, aki nem meleg de elotte egyutt volt egy hivessel, ak is siman elkaphatod, nem?
2021. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmar tuti odaig terjedt hogy ez a heteroknal is ugyan igy bejatszij
2021. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége a szexuális orientációnak. Elég lehet egy mikro bőr repedés, egy fogmosáa utáni szemmel nem látható sérülés, borotválkozás utáni bőrpírnek látszó sérülés hogy bejusson. Melegek közt az anális közösülés miatt tud könnyebben terjedni és az ott keletkező szemmel ált nemlátható séeülések miatt. Ezen okbol kifolyólag kapja el egy meleg könnyebben de mint írtam, 1000 dologtól függ...
2021. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!